Octave V 70 SE černá

Neohodnoceno

High-end integrovaný lampový zesilovač

158 900 Kč / ks 131 322,31 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku
Kód: OCT.V70SEB
Octave V 70 SE černá
Neohodnoceno
Rychlé doručení
Rychlé doručení
bezpečně kurýrní službou
Více než 2 000 produktů
Více než 2 000 produktů
v naší aktuální nabídce
Návrh řešení
Návrh řešení
na míru vašim potřebám a vkusu
Instalace zboží
Instalace zboží
s profesionálním přístupem a garancí

Detailní popis produktu

Všestranný integrovaný zesilovač Octave V 70 SE, 4x 6550, 2 x 70 W, 10 Hz - 80 kHz + -0,5 dB, SNR: 110 dB / 40 W, THP: < 0,1 % při 10 W, režim ECO, nastavení předpětí, řízení výkonu, systém ochrany zesilovače.

Model 70 SE je vybaven integrovaným zesilovačem poskytujícím špičkový výstupní výkon 2 x 70 W. Patří do stejné konstrukční rodiny jako V 40 SE, ale poskytuje vyšší výkon. Mezi vlastnosti, kterými vyniká, patří ovládání a dynamika. V 70 SE hraje rock 'n' roll jako rock 'n' roll a oslavuje klasickou hudbu s jemnou elegancí a těsným pódiovým uspořádáním. Poslech hudby se s ním stává absolutním potěšením.

Stejně jako V 40 SE těží i V 70 SE ze zkušeností, které OCTAVE získala při vývoji svých předchůdců. Oproti předchozímu modelu V 70 tvoří nový model V 70 SE mnoho nových vylepšení. Model V 70 SE je zabudován do většího a optimalizovaného šasi modelu V 80. Nabízí nyní vyšší výkon a citlivé elektronické obvody jsou lépe chráněny před magnetickým bludným polem transformátoru a sítě. Samotný síťový transformátor je speciální nízkošumový typ zapouzdřený v magneticky utěsněné skříni.

Poslední stupeň se skládá ze dvou výkonových tetrod (typ 6550 C) na kanál. Díky řídicímu a monitorovacímu systému BIAS lze použít další koncové elektronky kompatibilní s vývody a přizpůsobit tak zesilovač osobnímu vkusu nebo využít nové či vylepšené typy elektronek. V 70 SE je stejně jako všechny zesilovače OCTAVE založen na vylepšeném pentodovém obvodu. Tato konfigurace zajišťuje absolutní stabilitu zesilovače ve vztahu k nestabilní impedanci reproduktorů. Rozdíl v impedanci zůstává bez negativních důsledků a Octave V 70 SE je stabilní až do zátěže 2 ohmy. Důležitým faktorem této stability je jednoimpedanční výstupní transformátor.

 

Vlastnosti:

Vstupy a výstupy

Model 70 SE má celkem pět stereofonních linkových vstupů RCA, včetně vstupu HT Bypass pro procesor domácího kina. Zesilovač pracuje na vstupu HT Bypass jako výkonový zesilovač s ovládáním hlasitosti a obsluhuje přední pravý a levý kanál systému domácího kina. Současně jej lze použít pro špičkový stereofonní poslech při použití ostatních vstupů. K dispozici jsou také výstupy RCA Record pro nahrávání, regulovaný výstup předzesilovače a výkonový výstup pro reproduktory.

Konektor pro Black Box

Díky technologii Black Box nabízí Octave inovativní způsob optimalizace zesilovače OCTAVE vzhledem k reproduktorům. Tato flexibilita je jedinečnou vlastností značky OCTAVE. Dynamická a tonální stabilita zesilovače je silně závislá na stabilitě a kapacitě napájecího zdroje, a proto byly technologie Black Box a Super Black Box vyvinuty jako externí vylepšení filtračních kondenzátorů napájecích zdrojů OCTAVE, které zesilují jejich kapacitu 4násobně (Black Box) nebo 10násobně (Super Black Box ). To je obrovská výhoda při připojení zesilovače k reproduktorům, které mohou být obtížně ovladatelné. Citlivost reproduktorů není tak kritická a zesilovač je schopen pracovat s reproduktory s extrémně nízkou minimální impedancí.

EcoMode

Technologie OCTAVE s výhledem do budoucnosti je jedinečný elektronický obvod úspory energie EcoMode, který byl vyvinut pro snížení zbytkového tepla a zbytečné spotřeby energie, když je zesilovač zapnutý, ale nepoužívá se. Tento elektronický systém řídí stav napájení a snižuje spotřebu energie, pokud zesilovač nepřijímá signál po dobu delší než 10 minut. V tomto režimu "spánku" odebírá zesilovač V 70 SE pouze 20 W klidového proudu. Přístroj nevytváří prakticky žádné teplo a vysoké napětí pro sekci výkonového zesilovače je vypnuto. Pokud poté jednotka V 70 SE detekuje signál, obvody režimu EcoMode zapnou zesilovač se zahřívací/spouštěcí prodlevou přibližně 30 sekund, než začne zesilovač hrát. Režim EcoMode rovněž přispívá k prodloužení životnosti elektronek.

Nastavenie předpětí

Koncový stupeň Octave V 70 SE pracuje ve třídě A/B, a proto vyžaduje nastavitelnou regulaci předpětí. Vysoce sofistikovaný, ale velmi jednoduchý a přesný systém kalibrace BIAS je přístupný na předním panelu přístroje. Využívá přesné trimry a potvrzení správného předpětí pomocí LED infixu, což uživateli umožňuje snadno nastavit předpětí výstupních elektronek individuálně na předním panelu - bez potřeby měřicích přístrojů, speciálních znalostí nebo nástrojů. Správné předpětí je zásadní pro konzistentní kvalitu zvuku Octave V 70 SE. Díky tomuto systému není třeba, aby na modelu Octave V 70 SE vyměňoval elektronky nebo kontroloval jejich stav profesionální servisní technik. Přesnost tohoto pěkného systému se pohybuje v tolerančním pásmu 0,5 %.

Systém řízení a ochrany napájení

Octave V 70 SE je vybaven vícestupňovým ochranným obvodem Soft-Start / Turn-On, který významně prodlužuje životnost součástek, včetně elektronek, tím, že je chrání před vysokými proudy, které obvykle vznikají při zapínání. Zesilovač se po zapnutí spustí v definované sekvenci, přičemž ochranný systém monitoruje stav zesilovače a aktivuje se, pokud zjistí poruchu. Po aktivaci ochrany se zesilovač V 70 SE automaticky vypne.

 

Technické specifikace:

 • Osazení elektronkami: 6550 (4 kusy)
 • Výkon: 2 x 70 W do 4 ohmů
 • Frekvenční odezva: 10 Hz - 80 kHz + -0,5 dB
 • Celkové harmonické zkreslení: < 0,1 % při výkonu 10 W do 4 ohmů
 • Poměr signál-šum: 110 dB
 • Vstupní citlivost: 120 mV
 • Minimální impedance reproduktorů: 2 Ohmy
 • Vstupy: 4x stereofonní linkové úrovně RCA, 1x vyvážený stereofonní linkový vstup XLR, 1x HT Bypass s vypnutým ovládáním hlasitosti pro procesor domácího kina. K novému zesilovači lze volitelně objednat vstup Phono MC nebo MM (za příplatek).
 • Výstupy: 1x linkový záznam RCA, 1x regulovaný linkový předvýstup RCA
 • Funkce: režim ECO, nastavení zkreslovacího napětí, správa napájení, systém ochrany zesilovače.
 • Spotřeba: 320 W
 • Rozměry: 451 x 415 x 150 mm (š x h x v)
 • Hmotnost: 23 kg
 • Obsah balení: zesilovač, napájecí kabel, 3mm šroubovák pro nastavení zkreslení, imbusový klíč pro sejmutí krytu lampy, dálkové ovládání hlasitosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované stereo zesilovače
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Octave V 40 SE černá
119 200 Kč
Na objednávku

High-end integrovaný lampový zesilovač

Kód: OCT.V40SEB
Octave V 80 SE černá
278 300 Kč
Na objednávku

High-end integrovaný lampový zesilovač

Kód: OCT.V80SEB
Octave V 110 SE černá
204 000 Kč
Na objednávku

High-end integrovaný lampový zesilovač

Kód: OCT.V110SEB
NAD M33
134 990 Kč
Na objednávku

Integrovaný High End zesilovač s BluOS streamerem a převodníkem DAC.

Kód: NAD.M33
Octave Jubilee Mono SE černá
2 186 300 Kč
Na objednávku

Ultimativní monofonní elektronkový koncový zesilovač

Kód: OCT.JUBMONOSEB
Octave V 70 Class A černá
247 800 Kč
Na objednávku

Integrovaný lampový zesilovač třídy A

Kód: OCT.V70CLASSA.B