Rega Aria Mk 3

Neohodnoceno

Analogový předzesilovač pro MM a MC přenosky

27 490 Kč / ks 22 719,01 Kč bez DPH
Dostupnost: Ihned k odeslání
Kód: REG.ARIAMK3
Rega Aria Mk 3
Neohodnoceno
Rychlé doručení
Rychlé doručení
bezpečně kurýrní službou
Více než 2 000 produktů
Více než 2 000 produktů
v naší aktuální nabídce
Návrh řešení
Návrh řešení
na míru vašim potřebám a vkusu
Instalace zboží
Instalace zboží
s profesionálním přístupem a garancí

Detailní popis produktu

Rega Aria je plně analogový předzesilovač pro MM a MC přenosky bez jakýchkoli digitálních obvodů. Celohliníková skříň stínu vnitřní obvody proti pronikání vnějšího rušení. Aria disponuje množstvím inovativních konstrukčních prvků, jako je např. samo...

Rega Aria je plně analogový předzesilovač pro MM a MC přenosky bez jakýchkoli digitálních obvodů. Celohliníková skříň stínu vnitřní obvody proti pronikání vnějšího rušení. Aria disponuje množstvím inovativních konstrukčních prvků, jako je např. samozoraditelné servo ovládání, které udržuje obvody MC vstupu v optimálním nastavení kompenzací rozdílu mezi provozní teplotou a teplotou prostředí. Obě sekce mají oddělené vstupní konektory a vstupní obvody. To umožnilo navrhnout vstupní obvody na míru bez jakýchkoli kompromisů pro oba typy přenosek. Přepínání signálu je zajištěno ve vysoké úrovni a nízké impedanci pomocí relé a signál je tedy bez degradace.

 

MC Stage

MC vstup používá paralelně zapojené komplementární FET tranzistory s nízkým šumem. Použití FET tranzistorů zajišťuje, že do cívky přenosky neproudí žádné předpětí a tím pádem nedochází k nežádoucímu posunu jemné geometrie magnetického obvodu přenosky. MC vstup má nastavitelnou vstupní impedanci od 70 do 400 Ohmů a citlivost vstupu lze změnit o 6 dB na zadním panelu předzesilovače.

 

MM Stage

MM vstup používá komplementární bipolární tranzistory s nízkým šumem. Zesilovač má oddělené napájecí zdroje pro každý kanál. Napájecí zdroje jsou na kritických místech osazeny vysoce kvalitními elektrolytickými kondenzátory Nichicon FG. V signálové cestě a ekvalizačních obvodech jsou použity polypropylenové kondenzátory. Signálové obvody jsou osazeny diskrétními součástkami, které dovolují plnou kontrolu nad konstrukcí těchto obvodů. Vstupní kapacitu pro MM přenosky lze měnit v rozsahu od 1000 do 4200 pF.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

EAT E-Glo Petit/gramo předzesilovač/piano black
32 990 Kč
Na objednávku

Elektronkový předzesilovač pro MM a MC přenosky. 

Kód: EATEGLOPTT/BLK.01
Rega Fono MC
8 990 Kč
Na objednávku

Předzesilovač pro MC přenosky

Kód: BXJL2
EAT E-Glo Petit/gramo předzesilovač/makassar
K poslechu
32 990 Kč
Na objednávku

Elektronkový předzesilovač pro MM a MC přenosky.

Kód: EATEGLOPTT/MAK.01
Octave Phono EQ.2 černá
43 800 Kč
Na objednávku

MM / MC phono předzesilovač

Kód: OCT.PHONOEQ2B