Octave RE 320 černá

Neohodnoceno

High-end lampový výkonový zesilovač

262 400 Kč / ks 216 859,50 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku
Kód: OCT.RE320B
Octave RE 320 černá
Neohodnoceno
Rychlé doručení
Rychlé doručení
bezpečně kurýrní službou
Více než 2 000 produktů
Více než 2 000 produktů
v naší aktuální nabídce
Návrh řešení
Návrh řešení
na míru vašim potřebám a vkusu
Instalace zboží
Instalace zboží
s profesionálním přístupem a garancí

Detailní popis produktu

Stereo výkonový zesilovač Octave RE 320 představuje významný milník ve vývoji této modelové řady. Srdce zesilovače, kterým je výkonová sekce, je zcela přepracováno. Poprvé byly použity technické detaily modelů Jubilee SE. Spolu s napájecím zdrojem, speciálně vyvinutým pro koncepci SE, a vysoce specializovanými širokopásmovými transformátory dokáže Octave RE 320 řídit téměř jakékoli reprosoustavy na planetě a vždy hraje – bez ovlivnění připojenou zátěží - na stejné extrémně vysoké úrovni zvukového podání. 

Technologie SE, již dříve implementovaná do nového vlajkového modelu integrovaného zesilovače Octave V 80 SE, se vyznačuje výrazně zvýšenou stabilitou a extrémní linearitou. Jak zkušený autor Roland Kraft jednoznačně zdůraznil v recenzi Octave RE 320 v německém hifi časopisu Stereoplay 03/2016: „Známe jen velmi málo lampových zesilovačů, které jsou tak flexibilní pokud jde o výběr reprosoustav, a proto jsou schopny rozvinout své zvukové možnosti prakticky s jakýmikoli reprosoustavami.“

Koncept zesilovače je založen na moderních výkonových pentodách KT150. Extrémně vysoký proud KT150 umožňuje dosáhnout maximálního výstupního výkonu 2 x 130 W se dvěma lampami na kanál v režimu push-pull. Frekvenční rozsah RE 320 sahá od 5 Hz do 85 kHz. Při pohledu na impulsní výkon může Octave RE-320 dosáhnout více než 200 wattů. Tento typ dodávky energie zaručuje nenapodobitelnou suverenitu s obrovskými rezervami a perfektně představuje dynamiku zvuku bez kompromisů, která odlišuje Octave od jiných zesilovačů. 

Řada moderních a inovativních řešení, použitých v zesilovači, zajišťuje stálou vysokou úroveň zvuku, která vydrží mnoho let. Například úroveň šumu je tak extrémně nízká - více než -110 dB - takže ani u vysoce citlivých reproduktorů není šum slyšet.

Mnoho praktických funkcí, jako je přesné nastavení předpětí, inteligentní ECO režim, volitelné připojení externích modulů Black Box a přepínatelné vstupy RCA a XLR dělá ze stereofonního výkonového zesilovače Octave RE 320 univerzálního partnera v této kategorii komponent.

Octave RE 320 okouzlí zvukem, který je stabilní a spolehlivý při všech zatíženích. Lehkost přehrávání hudby je zvláště působivá a díky neuvěřitelné kontrole zůstává zvuk vždy vyrovnaný, věrný ve všech směrech a zprostředkuje i ty nejjemnější detaily s neodolatelnou přirozeností.

 

Technická specifikace:

 • Osazení elektronkami: 4x KT 150 ve výkonové části, 3x ECC 82 v budicí části
 • Výstupní výkon: 2x130 W do 4 ohmů (přepínač výkonu v poloze High), 2x75 W do 4 ohmů (přepínač výkonu v poloze Low)
 • Špičkový výstupní výkon: 2x150 W do 4 ohmů nebo 1x 200W (přepínač výkonu v poloze High), 1x 140 W do 4 ohmů (přepínač výkonu v poloze Low)
 • Při 8 ohmové zátěži jsou hodnoty výstupního výkonu o 20% nižší
 • Frekvenční rozsah: 25 Hz - 85 kHz / - 3 dB při plném výkonu
 • Poměr signál / šum: > -110 dB
 • Minimální impedance reprosoustav: 2 ohmy
 • Zisk: 28 dB RCA
 • Spouštěcí vstupní napětí signálu pro probuzení z režimu ECO: 0,5 mV
 • Vstupy: 1x linkový RCA, 1x linkový symetrický XLR
 • Vlastnosti: ECO Mode, nastavení předpětí, řízení napájení
 • Obsah balení: Zesilovač RE 320, napájecí kabel, 3 mm šroubovák pro seřízení předpětí
 • Rozměry: 488 x 229 x 412 mm (š x v x h)
 • Hmotnost: 27,6 kg

 

 

Recenze v angličtině [STEREO Magazine]

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Octave MRE 220 černá
529 900 Kč
Na objednávku

High-end lampový výkonový zesilovač

Kód: OCT.MRE220B