Lyngdorf BW-20

Neohodnoceno
89 990 Kč / ks 74 371,90 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednání
Kód: LYN.BW-20
Lyngdorf BW-20
Neohodnoceno
Rychlé doručení
Rychlé doručení
bezpečně kurýrní službou
Více než 2 000 produktů
Více než 2 000 produktů
v naší aktuální nabídce
Návrh řešení
Návrh řešení
na míru vašim potřebám a vkusu
Instalace zboží
Instalace zboží
s profesionálním přístupem a garancí

Detailní popis produktu

Lyngdrof BW-20 je pasivní širokopásmový subwoofer, který disponuje dvěma 12 palcovými basovými měniči a dosahuje frekvenční odezvu od 19 do 500 Hertzů. Označení BW znamená boundary woofer, díky čemuž je reproduktor přizpůsoben k umístění ke stěně...

Lyngdrof BW-20 je pasivní širokopásmový subwoofer, který disponuje dvěma 12 palcovými basovými měniči a dosahuje frekvenční odezvu od 19 do 500 Hertzů. Označení BW znamená boundary woofer, díky čemuž je reproduktor přizpůsoben k umístění ke stěně, ideální do rohu místnosti.


Vysokovýkonné boundary woofers

BW je zkratka pro Boundary woofer. Jedná se o Lyngdorfský přístup ke konstrukci subwooferu, který je navržen pro umístění blízko stěny, aby bylo dosaženo co nejlepší odezvy basů. Boundary woofer ignoruje basy odrážející se od zadní a bočních stěn, a namísto toho využívá akustiku místnosti.


Dva vysoce výkonné 12” basové měniče jsou vybaveny velkými ventilovanými magnety, dvojitými vlnovci a hliníkovými kužely. Design s vysokou frekvencí umožňuje odchylku +/- 20 mm a umožňuje BW-20 hrát nejnižší frekvence při velmi vysoké úrovni hlasitosti.


Širokopásmový design

BW-20 disponuje designem širokopásmového basového měniče, sahající od 19 do 500 Hz. To umožňuje bezproblémovou integraci s jakoukoli velikostí předního reproduktoru a jakýmkoli typem výhybkového filtru. Vyhýbá se typickým rozdílům ve výkonu zvuku, pokud přední reproduktory nejsou širokopásmové reproduktory s nízkým dosahem.


Vysoká flexibilita

Celková konstrukce s oběma basovými měniči na jedné straně, designem skříňky, malou hloubkou skříňky a saténově matným povrchem umožňuje umístění do zdi i do místnosti.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: