Garvan SVK15, keramický závěsný reproduktor

Neohodnoceno

Keramický závěsný reproduktor

51 990 Kč / ks 42 966,94 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku
Kód: GRV.SVK15.KOMPLET
Garvan SVK15, keramický závěsný reproduktor
Neohodnoceno
Rychlé doručení
Rychlé doručení
bezpečně kurýrní službou
Více než 2 000 produktů
Více než 2 000 produktů
v naší aktuální nabídce
Návrh řešení
Návrh řešení
na míru vašim potřebám a vkusu
Instalace zboží
Instalace zboží
s profesionálním přístupem a garancí

Detailní popis produktu

 

Závěsný reproduktor Garvan SVK15 z řady Goccia je jediný reproduktor, který v sobě kloubí přirozený rozptyl zvuku v prostoru a umělecký design. Jde o dekorativní výrobek vyrobený z keramiky Fajáns, který má nadčasový design a špičkové komponenty.

 

Čistý zvuk

Koncept „čistého zvuku“ firmy Garvan čerpá inspiraci z ideálního kulového zavěšeného reproduktoru, který obnovuje akustické podmínky reálného života pomocí přirozeného a krystalicky čistého zvuku. Toho je možné dosáhnout použitím nejlepších komponent, řemeslné zručnosti italských mistrů a individuálního ladění každého reproduktoru.

Nadčasový design

Reproduktor Garvan SVK15 má nadčasový design, který přináší možnosti závěsných svítidel na pole rozptýleného zvuku. Jde o rafinovaný kus nábytku s vinoucími se liniemi, inspirovanými přírodou, který je možné objednat v rozličných barevných provedeních.

Unikátní umělecké dílo z Fajáns keramiky

Každý keramický výrobek je unikátní a neopakovatelný, protože jde o jedinečné ruční dílo mistrů keramické dílny Gatti v italské Faenze. Exklusivní povrchové úpravy čerpají z italské kultury a historie: tradiční dekorativní vzory z Faenzy, motorkářské téma inspirované závodním okruhem v Misanu a podepsané světoznámým designérem Aldem Drudim (oceněným cenou ADI Golden Compass), dechberoucí perleťové efekty, vznešené kovy (zlato, platina nebo měď) a „Riflesso“ efekt – unikátní keramická technika, jejíž tajemství zůstává skryté již po staletí.Uvedená cena je za provedení: lesklá bílá, černá, šedá, žlutá, červená, modrá, zelená, lila; matná černá. Za příplatek jsou k dodání tato provedení: metalická zlatá, platinová a měděná; perleťová zelená, bílá, červená a fialová; speciální provedení Riflesso, ručně malované dekory a provedení Drudi.


K reproduktoru dodáváme držáky pro zavěšení na zeď nebo strop, podlahový stojan a také speciální kabely pro připojení a zavěšení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační reproduktory
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: