Bluesound Professional BSP1000 černý

Neohodnoceno

Síťový aktivní reproduktor s integrovanou funkcí streamování pro použití ve vnitřních i venkovních komerčních instalacích

19 989 Kč / ks 16 519,83 Kč bez DPH
Dostupnost: Ihned k odeslání
Kód: BSP.BSP1000.B
Bluesound Professional BSP1000 černý
Neohodnoceno
Rychlé doručení
Rychlé doručení
bezpečně kurýrní službou
Více než 2 000 produktů
Více než 2 000 produktů
v naší aktuální nabídce
Návrh řešení
Návrh řešení
na míru vašim potřebám a vkusu
Instalace zboží
Instalace zboží
s profesionálním přístupem a garancí

Detailní popis produktu

Bluesound Professional BSP1000 je síťový aktivní reproduktor s integrovanou funkcí streamování, vybaven 165 mm středobasovým měničem a 25 mm výškovým měničem napájenými vysoce účinným zesilovačem včetně pohotovostního režimu s nízkou spotřebou...

Bluesound Professional BSP1000 je síťový aktivní reproduktor s integrovanou funkcí streamování navržený speciálně pro použití ve vnitřních i venkovních komerčních instalacích.

 

Tato jednotka je napájena technologií „Power over Ethernet“ (PoE), která umožňuje jednokabelové připojení k reproduktoru jak pro napájení, tak pro zvuk. Přehrávač v BSP1000 je založen na zavedené platformě BluOS a je schopen přehrávat a distribuovat obsah z lokálního síťového úložiště i z velkého množství streamovacích služeb, včetně některých speciálně určených pro komerční použití jako je QSIC, Custom Channels, SoundMachine a internetové rozhlasové stanice. Kromě samostatného použití je možné použít pár reproduktorů BSP1000 ve stereofonní konfiguraci a více reproduktorů BSP1000 v místnosti v monofonní nebo stereofonní konfiguraci. Použití BSP1000 ve větším systému BluOS je rovněž možné, což umožňuje seskupení do uživatelsky definovatelných skupin jakékoli velikosti, s jinými jednotkami BSP1000 a / nebo jinými připojenými přehrávači Bluesound Professional, zesilovači nebo síťovými reproduktory v instalované síti.

 

Reproduktor je vybaven 165 mm středobasovým měničem a 25 mm výškovým měničem napájenými vysoce účinným zesilovačem včetně pohotovostního režimu s nízkou spotřebou. Frekvenční odezva reproduktoru je 45 Hz - 23 kHz a celkové harmonické zkreslení systému je 0,095 % při plném výkonu. Přístup k obsahu a energii zajišťuje kabelový ethernet umožňující bezproblémové streamování. Vysoce účinná elektronika a měniče poskytují maximální úroveň akustického tlaku 100 dB (pomocí PoE ++). Ovládání reproduktoru lze provádět jakýmkoli počítačem se systémem Windows / Mac, stejně jako jakýmkoli telefonem nebo tabletem se systémem iOS / Android a ovladačem na zeď Bluesound Professional CP100. Reproduktor lze ovládat také populárními řídicími systémy třetích stran. Bezpečnostní nastavení zabraňují jakémukoli neoprávněnému ovládání systému.

 

Integrovaný držák umožňuje montáž na stěnu s možností otočení o 90 stupňů a rotace o 170 stupňů. Stupeň krytí IP65 umožňuje použití uvnitř i venku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Bluesound Professional BSP200 černý
10 990 Kč
Ihned k odeslání

Síťový streamovací reproduktor s napájením PoE+ pro komerční instalace

Kód: BSP.BSP200.B
Bluesound Professional BSP125 černá
8 990 Kč
Na objednávku

Aktivní síťová reprosoustava s integrovanou funkcí streamování pro komerční instalace

Kód: BSP.BSP125B