Vaše cenné vinylové desky vám rádi vyčistíme za přátelskou cenu - od 51,- Kč / kus.

Znečištěné desky ošetříme na zařízení firmy Pro-Ject a to mechanicko-chemickým způsobem, tj. jednak mechanicky odstraníme nečistoty, jednak využijeme speciální čistící tekutinu, která odstraní veškerou mastnostu a hluboko v drážkách usazené drobné nečistoty.

Po vysušení doporučujeme desku ošetřit antistatickým nástrojem MILTY Zerostat 3 a ošetřené LP následně  opatřit novým antistatickým obalem.

Za ošetření antistatickým nástrojem i za nový antistatický vnitřní obal je k čištění připočítána příslušná cena.

Nově nabízíme praní vinylových LP desek ultrasonickou technologií 120KHz na pračce Degritter.

 

Nevíte si rady s výběrem v mimořádně široké nabídce audio-video techniky? Nejste si jistí, jaké řešení zvolit ať už pro klasický stereo poslech, pro nenápadné či plnokrevné domácí kino nebo potřebujete poradit s domácí instalací? Jsme tu pro vás...

Každému zájemci rádi poradíme se vším od výběru jediného komponentu až po ozvučení kompletních obytných či komerčních prostor s desítkami zón nebo třeba chytrým ovládacím systémem. 

Na základě našich zkušeností navrhneme řešení přesně na míru vašim potřebám, vkusu i rozpočtu.

 

V dnešní době už není audio a obzvláště video technika jednoduchou záležitostí - mimořádné množství moderních možností přehrávání vyžaduje také správné zapojení a nastavení všech komponentů.

Nabízíme odbornou instalaci zakoupených komponentů a nastavení kompletních audiovizuálních sestav tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu a umožnily vám užívat si bez potíží vaše oblíbené nahrávky. 

 

Nespecializujeme se pouze na prodej a instalaci audio-video techniky, ale jsme schopni realizovat kompletní domácí ovládací systémy, takzvané chytré bydlení.

Jsme zkušenými instalátory systému domácího řízení AMX či třeba ovládacího systému iLight pro sofistikované řízení světel. Jsme ale schopni vyjít vstříc jakkoliv komplexnímu zadání a postarat se o jeho realizaci v plném rozsahu od návrhu přes instalaci kabelů až po programování dle konkrétních přání. 

Objevte s námi výjimečný komfort dobře nastavené chytré domácnosti...

 

Nejen v rámci instalací systémů chytrého bydlení jsme schopni navrhnout a fyzicky realizovat rozvod datových sítí ve vašem bytě či domě.

S ohledem na potřeby ovládacích systémů a audio-video řešení navrhneme dostatečně dimenzované rozvody a provedeme realizaci se spolehlivými komponenty, prověřenými desítkami projektů. 

Spolehněte se na nás a už vždy budete mít plnohodnotně fungující kabelový i bezdrátový přístup na internet, budete mít spolehlivost nutnou pro plné využití chytrého bydlení i distribuce audio-video signálu po celém objektu a jistotu dlouholetého, prakticky bezúdržbového využívání svých zařízení.

 

Nejen v rámci projektů chytrého bydlení jsme schopni navrhnout a realizovat systému související se zabezpečením domácnosti.

Systémy EZS (Elektronický Zabezpečnovací Systém) a CCTV (kamerové systémy) řešíme vždy s ohledem na konkrétní potřeby konkrétní domácnosti a jejích obyvatel. Klademe důraz na nenápadná a na ovládání nenáročná zařízení, která při zachování optimálních bezpečnostních funkcí nekladou příliš velké nároky na žádného člena vaší domácnosti. 

Na míru vždy navrhneme optimální řešení a zajistíme instalaci i nastavení komponentů tak, aby to odpovídalo všem žádoucím standardům a požadavakům. S námi budete v bezpečí.