Artcoustic CPH-CINEMA 2 (ATiB & TWO CPH-7), bílá

Neohodnoceno
130 960 Kč / ks 108 231,40 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku
Kód: ARC.CPH-CINEMA2.W
Artcoustic CPH-CINEMA 2 (ATiB & TWO CPH-7), bílá
Neohodnoceno
Rychlé doručení
Rychlé doručení
bezpečně kurýrní službou
Více než 2 000 produktů
Více než 2 000 produktů
v naší aktuální nabídce
Návrh řešení
Návrh řešení
na míru vašim potřebám a vkusu
Instalace zboží
Instalace zboží
s profesionálním přístupem a garancí

Detailní popis produktu

All-in-one řešení pro domácí kino. Set sestávající ze 7-kanálového Dolby Atmos® soundbaru Artcoustic CPH-7 a výkonného subwooferu s dedikovaným receiverem Artcoustic CPH-ATiB, speciálně navrženým pro tuto sestavu. Toto kompaktní a elegantní řešení sestávající pouze ze dvou produktů dokáže zajistit ohromující zvukový zážitek na úrovni profesionálního kina se standardem Dolby Atmos®.


Artcoustic CPH-ATiB


Elegantní řešení pro domácí kino v jednom produktu – výkonný 10-palcový subwoofer společně s 8-kanálovým receiverem pro prostorový zvuk. Receiver obsahuje 7 prvotřídních zesilovačů třídy D, každý s výkonem 50 W do 8 ohmů, které byly speciálně navrženy pro domácí kina se standardem Dolby Atmos®. Společně s dedikovaným zesilovačem pro subwoofer o výkonu až 100 W do 6 ohmů se tento box postará o opravdu pronikavý zvukový zážitek i při těch největších výbuších.


Široká konektivita se postará o kompatibilitu s téměř jakýmkoli zařízením. CPH-ATiB nabízí bezztrátový přenos signálu pomocí digitálních HDMI, koaxiálních a optických konektorů, ale také prostřednictvím bezdrátové Bluetooth technologie.


Artcoustic CPH-7


Špičkový 7-kanálový Dolby Atmos® 5.1.2 reproduktor. Toto kompaktní řešení pro domácí kina disponuje sedmi 3“ středobasovými měniči, které zajistí širokofrekvenční zvukový přednes v rozmezí 70 Hz až 20 kHz. Díky vysokým hladinám akustického tlaku, které reproduktor dosahuje s minimálním zkreslením, si užijete reálný kino zážitek i ve větších prostorách.


Společně s Artcousic CPH-ATiB, 8-kanálovým receiverem a výkonným 10“ subwooferem, umíte jednoduše vytvořit profesionální Dolby Atmos® 5.1.2 zážitek jen s pomocí dvou komponentů a bez zbytečně komplikované instalace.


Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační reproduktory
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: