Oppo PM-3 černá
Magneto-planární sluchátka

Výrobce: OppoDostupnost: skladem u dodavatele
Cena: 14.790 Kč/ks
Cena bez DPH: 12.223 Kč/ks

OPPO PM-3 jsou magneto-planární sluchátka, s uzavřenou technologií. Vyznačují se nízkou hmotností a čistým designem.
Technologicky vycházejí tato sluchátka z modelu PM-1, která rovněž využívají magnetoplanární technologie. Společnou charakteristikou jsou pevné a hluboké basy, vyrovnané středy a příjemné výšky.

Sluchátka PM-3 jsou založená na magneto-planární technologii, nabízí živý a přirozený zvukový projev, vysokou citlivost a dynamiku. Vyznačují se vysokou citlivostí a dynamikou. Zvuk lze charakterizovat jako hifistický, zaujme široké spektrum zákazníků. Patří mezi sluchátka, která nabídnou dlouhodobý a neúnavný poslech.
Sluchátka PM-3 váží pouhých 320g, což je řadí mezi elitu ve své třídě. Jsou uzavřená, izolace od okolí je nadstandardní. Mají osobitý styl, dobře vypadají, mají ideální míry.
Součástí balení je cestovní pouzdro na sluchátka, kabel se zabudovaným mikrofonem a dálkovým ovládáním (volitelné příslušenství).

Oboustranné spirálovité cívky – Membrána využívá spirálovitý vzor plochých hliníkových vodičů na každé straně měniče. Tento oboustranný design umožňuje umístit dvakrát více vodičů do magnetického pole, což vede k vyšší citlivosti, lepšímu tlumení a výkonu.
FEM optimalizovaný magnetický systém – FEM optimalizovaný magnetický systém s vysoce výkonnými neodymiovými magnety pro maximální citlivost a jednotnost síly aplikované na měnič.
Vhodné pro mobilní používání – Citlivost většiny magneto-planárních sluchátek je nižší než 100 dB a také vyžadují výkonné zesilovače. Citlivost sluchátek OPPO PM-3 je 102 dB, díky čemuž je můžete jednoduše použít s mobilními zařízeními. Vzhledem k této nízké impedanci dobře funguje s chytrými telefony.
Lehké a vskutku přenosné - Sluchátka PM-3 váží pouhých 320g a jsou tedy prvními nejlehčími přenosnými uzavřenými magneto-planárními sluchátky na světě. Sluchátka se dají otočit pro snadnější skladování a jsou dodávána s pouzdrem. Jakmile jsou složená a chráněná pouzdrem, zabírají jen velmi málo místa v kufříku nebo batohu.
Nesrovnatelný komfort při nošení – Mnoho magneto-planárních sluchátek váží více než 500g a často přestávají být pohodlné při dlouhodobém nošení. Díky nízké váze, plyšovému polstrování a pečlivé kalibraci tlaku sevření můžete s PM-3 poslouchat hudbu hodiny.
In-line mikrofon a ovládání – PM-3 jsou dodávané s 3 m hlavním kabelem a 1,2 m dlouhým přenosným kabelem. Je jen na uživateli, který kabel mu bude více vyhovovat pro jeho mobilní zařízení. Tento 1,2 m dlouhý kabel může být s mikrofonem a tlačítky pro ovládání zařízení Apple, nebo s mikrofonem a tlačítky pro telefony Android a Windows a nebo bez mikrofonu.
Elegantní styl – Hi-Fi produkty nemají být ošklivé a ani znít průměrně. Zvuk sluchátek PM-3 je vynikající, skvěle vypadají a jsou doma jak v džungli velkoměsta, tak v teple poslechové místnosti.
Kvalitní zpracování – Konstrukce PM-3 je robustní ze silného kovu a s plyšovými výplněmi. Sluchátka byla testována, aby dosáhla vysokých standardů a aby odolala mechanickému namáhání a vlivu prostředí a tím garantovala výjimečný výkon po celou dobu životnosti.
Stabilita, Soulad, Spolehlivost – U mnoha magneto-planárních sluchátek bývají docela velké odchylky mezi levým a pravým kanálem a přitom přesná reprodukce sterea je závislá na blízké shodě mezi levým a pravým kanálem. Během výrobního procesu jsou měniče tak blízko přiblíženy?, aby se zajistily optimální stereo a zvuk.
Lemované pouzdro na sluchátka – Lemované pouzdro z džínoviny je vyrobeno pomocí vintage člunků na tkalcovských stavech, které poskytují značkové oblečení pro butiky v Evropě a Japonsku. Materiál je stylový, použita je high-end tkanina velmi ceněná pro její odolnost vůči počasí. Díky možnosti složit sluchátka do pouzdra je velmi snadno uložíte do batohu nebo kufříku.
 

Charakteristika: magneto-planární

Kmitočtový rozsah: 10 - 50k Hz

Impedance: 26 Ohm

Citlivost: 102 dB na 1 mW

Hmotnost: 0,320 kg

Připojovací konektor: Výstup: 3,5 mm stereo jack, Vstup: 6,35 mm stereo jack, 3,5 mm stereo jack

Délka kabelu: 1 x 3m OCC kabel (6.35 mm), 1 x 1m OFC kabel (3.50 mm)

Barevná provedení: Černá

 • Oppo PM-3
  Oppo PM-3
 • Oppo PM-3
  Oppo PM-3
 • Oppo PM-3
  Oppo PM-3
 • Oppo PM-3
  Oppo PM-3
 • Oppo PM-3
  Oppo PM-3
 • Oppo PM-3
  Oppo PM-3
 • Oppo PM-3
  Oppo PM-3