MARANTZ NA-11S1 Black
Premium síťový audio přehrávač

Výrobce: MARANTZDostupnost: prodej na základě kupní smlouvy
Běžná cena: 110.000 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč (4,55%)
Cena: 105.000 Kč/ks
Cena bez DPH: 86.777 Kč/ks

Premiový přehrávač síťového obsahu je pravděpodobně ten nejvyspělejší audio přehrávač s DAC převodníkem, který byl u Marantz kdy zkonstruován. NA-11S1 přináší špičkové zvukové vlastnosti s možností streamování a množstvím variant připojení, to vše v provedení konstruovaném pro co nejjednodušší obsluhu a maximální flexibilitu.

Přístroj dokáže reprodukovat dech beroucí kvalitu i z důvodu osazeníHi-gh Current Audiophile D/A převodníkem DSD 1792 a současně také originálním DSP Marantz a především Digitálním Filtrem PEC777 - jde o high-end algoritmus používaný doposud pouze a jen v profesionálních nahrávacích studiích-nazýváme jej Marantz Musical Mastering. Tento typ filtrace dokáže zachovat podstatně širší zvukovou scénu a perfektní vyváženost. Jeho analogové audio obvody zahrnují proslavené Marantz HDAM-SA2 a HDAM, což spolu s toroidním transformátorem zajišťuje dostatek výkonu, kdykoli je ho potřeba a to vše zabaleno v 5mm silném vrchním poměděném hliníkovém krytu, který minimalizuje vibrace a veškeré přeslechy a rušení. NA-11S1 je vybavený Ethernetovým portem a je možné jej tedy připojit nejen do domácí sítě, přijímat tisíce internetových rádií a streamovat hudbu z různých služeb jako Last.fm nebo Spotify.

Dnešní nezbytností je pak Apple Airplay , díky níž může uživatel přehrávat přímo ze své knihovny iTunes a bez ohledu na zdrojové zařízení. Díky DLNA 1.5 kompatibilitě může stejně tak přistupovat ke svému lokálnímu úložišti a do sítě připojených NAS serverů a přehrávat množství audio i video kodeků. Klasické koncerty nebo jiná představení zaznamenaná bez mezer budou díky systém u Gapless play přehrávány bez mezer mezi skladbami.

Přední a zadní panel je navíc vybavený USB konektorem, který dále rozšiřuje možnosti přístroje o využití iPhone a iPod a jejich připojení digitální cestou, která vám nabídne dosud nepoznanou čistotu, dynamiku a bohatost detailů. Přední USB typu A je připravený pro přenosná zařízení a USB paměti. USB – B konektor pracuje v asynchronním režimu pro připojení PC nebo MAC přímo a podporuje 192kHz/24bit ale také DSD 2.8MHz a 5.6MHz pro maximální univerzalitu.

Návdavkem je pak nově vyvinutá „Ground/Signal Isolator Technology“ pomáhající redukovat šum v PC pro dosažení co možná nejvyšší kvality a čistoty. Přístroj je také vybavený zdvojeným digitálním vstupem, aby jej bylo možné využívat jako vynikající D/A převodník. Analogové výstupy jsou osazeny nesymetrickými RCA i symetrickými XLR konektory.

Barevná provedení: Černá

Šířka: 440 mm

Výška: 417 mm

Hloubka: 127 mm

Hmotnost: 14.6 kg

  • MARANTZ NA-11S3
    MARANTZ NA-11S3
  • MARANTZ NA-11S3
    MARANTZ NA-11S3
  • MARANTZ NA-11S3
    MARANTZ NA-11S3